Web tasarımları

WEB TASARIM

-Kullanıcıların web tasarımını gerçekleştirmiş olduğunuz siteyi çeşitli sosyal medya hesaplarından takip etmesi için onlara bağlantılar sağlamalısınız .

-Web tasarımını gerçekleştirmiş olduğunuz web sitesinin mobil platformda telefon numarasına tıklanıldığı anda telefonun arama kısmına yönlendirecek şekilde gerçekleştirmeniz kullanıcıların işini kolaylaştıracaktır .

-Web Sitesinde insanların sıkça karşılaştığı sorunlarla ilgili bilgileri içeren sıkça sorulan sorular kısmı eklemeniz kullanıcıların işini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır ama bu sıkça sorulan sorular sayfamızın olabildiğince sade kafa karıştırmayıcı bir  sayfa olmasını sağlayacak şekilde web tasarımını gerçekleştirmeliyiz .

Sıkça sorulan sorular kısmı ne kadar anlaşılabilir sade ve şık bir içeriğe sahipse o kadar fazla kullanıcının işine yarayacak ve kullanıcının sitenizde uzun zaman geçirmesini sağlayacaktır .

-Web tasarımınızda engeli olan bireyleri düşünmeniz  ve onlara kolaylık sağlayabilecek şeyler sağlamanız sitenizi ileri taşıyacaktır .

-Eğer firmanızın sertifikası var ise bunu sayfaya eklemeniz web tasarımını gerçekleştirmiş olduğunuz web sitenizi ileri taşıyacak ve güveniliriğini arttıracak önemli bir unsurdur .

-Sitenizde yüklemeyi yavaşlatıcak  şeyleri olabildiğince  azaltmalısınız .

-Web tasarımınızı gerçekleştiriğiniz web sitesinin adminine  erişim olabildiğince kolay olmalıdır .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.