Vidanjör Hizmetleri

Yaşam alanlarında fosseptik çukuru, su giderleri ve logar, kanalizasyon şebekeleri, arıtma, su tasfiye ve sulama işleri gibi daha birçok işlem için hizmet alacağınız hizmetleri vardır. Binaların giderlerinin açılması, taşmış fosseptiklerin boşaltılması ve büyük bahçe sulamalarının yapılma için iletişime geçebilirsiniz. Vidanjör hizmetleri su ile alakalı olan birçok işlemi yapmakta. Tıkanan ve boşaltılması gereken çukurların ya da logarların bağlanmasında yardım alabilirsiniz. Bakterileri yok etme ve bunları taşımak için gerekli olan teknik malzemeler vardır. Her zemine girip çıkabilecek makinelere sahiptir.

Kuyu Temizlemek İçin Vidanjör Kiralama

Vidanjör hizmetleri çalışma şeklini genişleterek bazı yenilikler getirmişlerdir. Bunlara bakıldığında günlük olarak kiralayacağınız vidanjörler bulunur. Dikey olarak 50 m mesafeye giriş yapacak vidanjör makineleri ile kolaylıkla kuyuları temizleyerek bakterilerden arındırabilirsiniz. Bina atıkları, iş yeri atıkları, çevre atıkları ve tıkanıklık yapan buna benzer cisimleri temizleyerek çekecek kaliteli makineler mevcuttur. Bunların yanında kiraladığınız vidanjör ile tıkamış kanal borularını temizleyebilirsiniz. Kendi işinizi kendiniz yapabileceğiniz şekilde tasarlanmış cihazlarda vardır. Ev içerisinde oluşan boru tıkanıklıkları için küçük çapta tasarlanmış aletlerde mevcuttur.

Foseptik Çukuru ve Atık Su Temizliği

Vidanjör hizmetleri kendi çalışma alanı dışında kendi müşterilerine de olanak sağlar. İş yeri sahipleri ve site içerisinde yaşayan kişiler için saatlik ve günlük olarak vidanjör makinesi kiralaması yapılır. Eğer bu makinelerin kullanımı hakkında bilgisi olmayan kişiler için özel olarak verilen adrese gidilerek bakterilerden arınma başlatılır. Kısa sürede çözülecek olan bu sorunlar için temiz ve hızlı işçilikte etkilidir. Alanına hakim olan çalışanlar sayesinde her türlü kuyu ve kanalların temizliği düzenli olarak yapılır.

Kanalizasyon ve Borularının Açılması

Vidanjör hizmetleri yeni yapılan inşaatların boru ve kanal döşemelerinde de destek vermekte. Kanalizasyon çukurları ve fosseptik kuyuları için gerekli olan yerleri belirleyerek buralarda çalışmaya başlayabilirler. Bina yapısı ve planına uygun olarak kontrollü derinliklerde kuyular açmaya başlanır. Açılan kanallarda oluşan tıkanıklıklar ya da engeller sırasında kullanılacak gelişmiş makineleri vardır. Kısa yoldan ve hızlı şekilde kanalizasyon, kanal, boru ve su giderleri için gerekli olan malzemeler vardır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.