Vidanjör Hizmetleri

Yaren İnşaat Vidanjör

2006 yılından beri hizmetinizde olan Yaren İnşaat Vidanjör hizmetleri size profesyonel çalışma ekibi ile en kaliteli hizmeti sunar.  Güçlü ve sağlam araçlarımızla hizmetinizde olan Yaren İnşaat Vidanjör hizmetleri bugüne kadar müşterilerinin  memnuniyetini ve güvenini kazanmayı başarmıştır.

Atık Su Oluşan Yerde Yapılması Gerekenler

Banyo tuvalet tıkanıklığı, logar kanalizasyon tıkanıklığı, evsel atıklar, fabrika atıkları vb. gibi durumların oluşumunda endişelenmeyin bizi aramanız yeterli.

Vidanjörlerimiz ve uzman ekibimiz bu durumun oluşması halinde temizlenmesi gereken yeri temizler ve atığı tahliye eder. Sizin için en kaliteli hizmeti sunar.

Vidanjör Çalışma Prensibi

Vidanjör lağım tıkanması veya taşması gibi durumlarda devreye girer. Vidanjör pis atığı emme gücüyle içine depolar ve oluşan tıkanıklığı giderir bu sayede kokuları giderir insanlara temiz ortam sunar.

Vidanjör Hangi Durumlarda İhtiyaç Olur

Vidanjörler kanalizasyon açıldıktan sonra kanalizasyon içinde oluşan suyun çekimini yine vidanjör araçları yapmaktadır. Bu çektikleri suları arkalarında bulunan büyük depolarda depo ederler ve uygun olan yerlere boşaltırlar çevreyi kirletmezler.

Fabrikalardan veya kimyasal islerle uğrasan firmalardan kimyasal atıklar yine vidanjörler tarafından depo edilir ve uygun olan yerlere aktarılır.

İnşaat temellerinde oluşan su birikintilerinin çekimini yine vidanjör araçları yapılmaktadır.

Yaren İnşaat Vidanjör olarak tüm vidanjör hizmetlerini sunmaktayız, bir telefon kadar sizlere yakınız. Yaren İnsaat Vidanjör olarak siz müşterilerimize özel günlerde dâhil olmak üzere 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.